Koně - můj život...

28. května 2012 v 21:33 | Rose |  Povídky a příběhy
Koně jsou celý můj život...

Miluju je prakticky od narození. Jezdím už 6 let. A dneska jsem se konečně odhodlala skočit s mojí kobylkou překážku vysokou 50 cm. Pro některé je to malinkatá překážka, ale pro mě je to obrovský pokrok. Dřív jsme měli trenérku, která nás nechtěla pustit ani na kavalety (pro ty co nevědí: položená břevna na zemi, přes která se jenom kluše). Ale s novou trenérkou jsme pomalu začala jezdit vyvýšené kavalety a později a malé křížky. Před dvěma měsíci jsem jela křížkový parkur. Bylo to opravdu úžasné! Jela jsem ho s fjordskou klisnou. Skončila jsem sice předposlední, ale byla jsem spokojená.

A dneska jsem měla ohromnou radost i z klisničky. Sice mi první a druhý pokus odmítla, ale pak jsme ji hodně pobídla a nádherně skočila. Potom jsme zkoušeli křížkový dvojskok. Vážně ji moc miluju, a doufám, že ten parkur co pojedu v září (1. parkur - 70 cm - 80 cm), dopadne dobře...

V sobotu jdu na Pardubické závodiště vodit koníky. Budeme vozit malé děti, protože je Den dětí. Tak doufám že se neunudím k smrti. Bude tam 10 koní a z toho 8 koní musí chodit... No, tak uvidím.


V sobotu se zase ozvu!

Papa! :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama